Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Il Boemo

    ★★

  • The Menu

    ★½

  • Glass Onion

    ★½

  • The Fabelmans

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Master Gardener

  • Pearl

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ½

  • Showing Up

    ★★★★★

  • Close

    ★★½

  • Elvis

  • Next Sohee

    ★½

  • The Five Devils

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Enys Men

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outwaters

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Kimi

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★½

  • Station Eleven

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Landscapers

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Embers

  • The Harder They Fall

    ★½

  • The Black Phone

    ★½

  • The Sands Between

    ★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Happening

    ★★★★

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★

  • King Richard

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★