• X

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Ultrasound

    ★★★

  • The Sadness

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • The Stunt Double

    ★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Becky

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Relic

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • The Go-Go's

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • Kajillionaire

    ★★½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • 6 Underground

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Gentlemen

  • 1917

    ★★★

  • Never Surrender: A Galaxy Quest Documentary

    ★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Wolves

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • E.M.P. 333 Days

    ★★½

  • VHYes

    ★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★

  • Saria

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • VFW

    ★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Synchronic

    ★★★

  • The Twentieth Century

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Disappearance at Clifton Hill

    ★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Sea Fever

    ★★★½

  • Babyteeth

    ★★★★

  • About Endlessness

    ★★★★