blaze4eva has logged 10 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Being There

Being There

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Seconds

Seconds

1966
×
★★★★★
Edit this entry  
23
L'Eclisse

L'Eclisse

1962
×
★★★★
Edit this entry  
20
Sweet Smell of Success

Sweet Smell of Success

1957
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Love Streams

Love Streams

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
20
F9

F9

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
All That Jazz

All That Jazz

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
08
3 Women

3 Women

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Woman in the Dunes

Woman in the Dunes

1964
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Metropolitan

Metropolitan

1990
×
★★★
Edit this entry