Sort by
  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Sting Operation: A Bumble Mockumentary

    ★★★★★

  • Zombie Bite

    ★★★★½

  • The Forbidden Call

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • SHC: Freak Accident

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Starfuckers

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★½

  • Breaking

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Master

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Danni and The Vampire

  • Scream

    ★½

  • MOONFLOWER

  • The King's Man

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Our Enemy

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Spore

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Knowing Your Enemy

    ★★★★½

  • New York Ninja

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★½

  • The Duel

    ★★★½

  • Wolf

    ★★

  • The History of Metal and Horror

    ★★

  • Chompy & The Girls

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Old Henry

    ★★★½