Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • Left Behind: Rise of the Antichrist

    ½

  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★★

  • Dragon Tales

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Unwelcome

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • The Gabby Petito Story

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • My Son Hunter

    ½

  • House of Hammer

    ★★★

  • Wire Room

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Croc!

  • Shark Side of the Moon

    ★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★½

  • 2000 Mules

    ½

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★½

  • Sniper: The White Raven

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

  • A Day to Die

  • The Batman

    ★★★★½

  • Gasoline Alley

    ½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • Moon Crash

  • Russia's Wild Tiger

    ★★★★

  • The Requin

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Green Planet

    ★★★★

  • Project Gemini

    ★★

  • Attenborough and the Mammoth Graveyard

    ★★★★

  • American Siege

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★½

  • Shatner in Space

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Deadlock

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Dangerous

    ★★

  • Noah’s Shark

  • Planet Dune

    ★½

  • Eternals

    ★★★