Blake has logged 10 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Stray

Stray

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Night of the Kings

Night of the Kings

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Three Colors: White

Three Colors: White

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry