Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Lair

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★½

  • Moloch

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • A Short Story

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • Night at the Ark Encounter

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Night at the Creation Museum

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Tathagat

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • It Came from Below

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • The Sacred Spirit

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Clytaemnestra

    ★★★½

  • All the Crows in the World

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Dynasty Warriors

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Liborio

    ★★★★½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★★

  • Taming the Garden

    ★★★★★

  • Faya Dayi

    ★★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Superdeep

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Meteorite

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½