BlakeMower has logged 23 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Phineas and Ferb: The Movie: Across the 2nd Dimension

Phineas and Ferb: The Movie: Across the 2nd Dimension

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Megamind: The Button of Doom

Megamind: The Button of Doom

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Megamind

Megamind

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
There's a Man in the Woods

There's a Man in the Woods

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kim Possible: So the Drama

Kim Possible: So the Drama

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Super 8

Super 8

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Magic Camp

Magic Camp

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Peanuts Movie

The Peanuts Movie

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Missing Pizza

The Missing Pizza

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Missing Pizza

The Missing Pizza

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry