Sort by
  • The Creator

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • Eisspin, der sehr Schreckliche

  • DogMan

    ★★★

  • Sophia, der Tod und ich

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • God Is a Bullet

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Farang

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Mars Express

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Afire

    ★★★★½

  • Followers

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Hans Zimmer: Hollywood Rebel

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Lair

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Whitney Cummings: Jokes

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Interceptor

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • A Short Story

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½