• Saw X

    Saw X

    ★★★★

    amanda is such a bad bitch i need her

  • Saw X

    Saw X

    ★★★★

    john and amanda gotta be my favorite horror duo

  • Evil Dead

    Evil Dead

    ★★★★★

    eric has got to be one of the dumbest horror movie characters out there

  • Trick 'r Treat

    Trick 'r Treat

    ★★★★

    sam is so cute i want him as a plushie

  • Bride of Chucky

    Bride of Chucky

    ★★★★

    tiffany is so crazy i need her

  • The Texas Chainsaw Massacre

    The Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

    this is just a normal day in texas

  • Pearl

    Pearl

    ★★★★

    happy one year anniversary to my star mia goth ⭐️

  • Evil Dead Rise

    Evil Dead Rise

    ★★★★★

    nah that's just me when i forget to take my meds

  • Phantom Thread

    Phantom Thread

    ★★★★★

    i just love watching toxic relationships

  • Twin Peaks: Fire Walk with Me

    Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★★★

    happy 31st birthday to this masterpiece

  • Inglourious Basterds

    Inglourious Basterds

    ★★★★★

    shosanna dreyfus invented the term bad bitch

  • La La Land

    La La Land

    ★★★★★

    i am sobbing