Sort by
  • Mending the Line

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Mother

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Quasi

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Jesus Revolution

    ★★½

  • Die Hart

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • House Party

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • Slumberland

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Bandit

    ★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½