Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Merry Little Batman

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Ballerina

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Naga

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Where the Devil Roams

    ★★

  • Belle

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • All Eyes

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★