Sort by
  • This Is Me…Now

    ★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Bob Marley: One Love

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

  • Silent Night

    ★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★

  • The Mask

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • The Mission

    ★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Untold: Hall of Shame

    ★★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Justified: City Primeval

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Deep Sky

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • I.S.S.

    ★★★

  • The Saint of Second Chances

    ★★★½

  • Arnold

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Afire

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Bill Russell: Legend

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½