• Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ★½

  • The Main Event

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 1917

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Notes from Melanie

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Storm Boy

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Jim Jefferies: This Is Me Now

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Action Point

    ★★½

  • Tag

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Midnight Sun

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

  • Black Panther

    ★★★½

  • Gone Fishin'

    ★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • F*&% the Prom

    ★★★

  • A Change of Clothes

    ★★★

  • Happiness

    ★★★

  • Marine Life Interviews

    ★★★

  • Ferdinand

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★

  • Miss Fritter's Racing Skoool

    ★★½

  • Jack Whitehall: At Large

    ★★★½

  • Patton Oswalt: Annihilation

    ★★★½

  • Twisting and Untangling

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Paper Trail

    ★½

  • Red Hot Chili Peppers: Rock in Rio 2017

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★½

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★

  • Jeff Dunham: Relative Disaster

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Ryan Hamilton: Happy Face

    ★★★

  • Lynne Koplitz: Hormonal Beast

    ★★

  • Sharknado 5: Global Swarming

  • Kapture: Fluke

  • The Emoji Movie

  • #realityhigh

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★