Sort by

Clay has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Margaret

Margaret

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★½
Edit this entry  
10
Get Street Smart: A Kid's Guide to Stranger Dangers

Get Street Smart: A Kid's Guide to Stranger Dangers

1995
×
Edit this entry  
09
Going to America

Going to America

2015
×
½
Edit this entry  
08
The Color of Friendship

The Color of Friendship

2000
×
★★½
Edit this entry  
06
Menace II Society

Menace II Society

1993
×
★★★★
Edit this entry  
05
Deep Cover

Deep Cover

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Booty Call

Booty Call

1997
×
★★½
Edit this entry  
01
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry