Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • The Lake

    ★★½

  • Unicorn Wars

    ★★½

  • Legions

    ★★½

  • Hypochondriac

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • Creatures

  • Shimmer

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • If She Screams

    ★½

  • The Advent Calendar

    ★★½

  • Rose West: Born Evil?

    ★★★

  • Rifkin on Rifkin: Private Confessions of a Serial Killer

    ★★★½

  • Doll Face

  • The Believer

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Witch Hunt

    ★★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★½

  • Shadowland

    ★★

  • Son

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Exorcism of Roland Doe

    ★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • Censor

    ★★½

  • The Sneak Over

    ★½

  • Righteous Villains

  • The Widow

    ★★½

  • Harry Chapin: When in Doubt, Do Something

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Run

    ★★★

  • House of Shadows

  • The Boy Behind The Door

    ★★★★

  • For the Sake of Vicious

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • The Last Matinee

    ★★½

  • Antebellum

    ★★

  • The Haunting of Margam Castle

  • I Am Lisa

    ★★

  • The Owners

    ★★★

  • The Pale Door

    ★★½

  • The Reckoning

    ★★★

  • Ava

    ★★½

  • Sleepless Beauty

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • Boys from County Hell

    ★★★

  • Getaway

  • Skinned

    ★★½

  • The Escape from Auschwitz

    ★★

  • Doll House

  • Don't Speak

    ★★½

  • Sacrilege

    ★★

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★

  • Don't Let Them In

    ★★½

  • Welcome to the Circle

    ★½

  • Grizzly II: Revenge

  • Relic

    ★★½

  • The Haunting of Molly Bannister

    ★★½

  • Being

    ★½

  • The Project

    ★½

  • Yummy

    ★★½

  • Black Christmas

    ★½

  • Red Devil

  • Seagull

    ★½

  • Trick or Treat

    ★★

  • The Assent

    ★★

  • Ill: Final Contagium

    ★★

  • Direct to Video: Straight to Video Horror of the 90s

    ★★½