Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★½

  • Raymond & Ray

    ★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • White Noise

    ★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Not Okay

    ★½

  • Nope

    ★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • No Exit

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

  • Swan Song

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Finch

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Lost Daughter

    ½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½