Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Forgiven

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • Vivo

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½