Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★

  • Explorer: The Deepest Cave

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Umma

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Marry Me

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Hilda and the Mountain King

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Akakiri

  • Lop & Ochō

  • The Elder

  • T0-B1

  • The Ninth Jedi

  • The Village Bride

  • The Twins

  • Tatooine Rhapsody

  • The Duel

  • 9/21/21

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½