Sort by
  • No

    ★★★½

  • The Graduate

    ★★★★

  • Spencer

    ★★½

  • The Heartbreak Kid

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Matrix

    ★★★

  • Respect

    ★★

  • Benedetta

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • Passing

    ★★★

  • Phantasm III: Lord of the Dead

    ★½

  • Phantasm II

    ★½

  • Phantasm IV: Oblivion

    ★½

  • Bubba Ho-tep

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Old Henry

    ★★★