Sort by
  • Praying for Armageddon

    ★★★

  • Air

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • All You See

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Till

    ★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Viking

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Brother

    ★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • I Like Movies

  • Saint Omer

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

  • Sr.

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Plan 75

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Memory

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Loving Highsmith

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★½