Sort by
  • Leo

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Nowhere

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Ivan IRL

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Sacrifice Game

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Machine

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • House Party

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Daniel Sloss: Socio

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Dinosaur Hotel 2

  • Strange World

    ★★