Sort by
  • Disenchanted

    ★★

  • Poker Face

    ★½

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • The Accursed

    ★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Blackout

    ★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Lou

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • End of the Road

    ★½

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★½

  • I Came By

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Rogue Agent

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • American Carnage

    ★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Persuasion

  • Prizefighter: The Life of Jem Belcher

    ★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • The Valet

    ★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Memory

    ★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Monstrous

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★