Sort by
  • The Flash

    ½

  • Polar Bear

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Chimp Empire

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Next Second, You Were Gone

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Catopolis

    ★★★★

  • Vikram

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • As We Hold Hands

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½