Sort by
  • Waco: American Apocalypse

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

    ★★★½

  • Killer Sally

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Kyle Kinane: Trampoline In A Ditch

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Our Father

    ★★

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • X

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★½

  • Amityville Uprising

    ★★½

  • Scream

    ★★

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★½

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • New York Ninja

    ★★★★½

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Death Rink

    ★★

  • The Story of Late Night

    ★★★★

  • The Power

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Rise of the Mummy

    ★½