Sort by
  • My Son Hunter

    ★★

  • Alex's War

    ★½

  • Nope

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★½

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Planet Heaven

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★½

  • The Batman

  • Both Sides of the Blade

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Shut In

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Sharp Stick

    ★★★

  • Resurrection

    ★★

  • Watcher

    ★½

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★½

  • Project Space 13

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Actors

    ★★★½

  • Antlers

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Many Saints of Newark

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Dashcam

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Voyeurs

  • Candyman

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Bull

    ★★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Nitram

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★

  • France

    ★★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★½

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • Bergman Island

    ★★

  • Benedetta

    ★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • Stillwater