• Copshop

    ★★★

  • AEW All Out 2021

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • WWE: Summer Slam

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Last Man Standing

    ★★★½

  • Murder at the Cottage

  • Loki

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • King Otto

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • The Rule of Three

    ★★★

  • The Story of Late Night

    ★★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★

  • Romeo & Juliet

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • AEW Revolution 2021

    ★★★★½

  • Allen v. Farrow

  • AEW Women's Eliminator Tournament

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • AEW Dynamite Awards

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Pembrokeshire Murders: Catching the Gameshow Killer

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • The Pembrokeshire Murders

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★

  • The Art of Political Murder

    ★★★

  • The Ripper

    ★★★★

  • AEW Full Gear 2020: The Buy-In

    ★★★½

  • Faith & Fear: The Conjuring Universe

    ★★★

  • Coming to Light

    ★★★★

  • Never Hike in the Snow

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★½

  • Close Shave

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Supernova

    ★★★★

  • Rose West & Myra Hindley: Their Untold Story with Trevor McDonald

    ★★½

  • Des

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Way I See It

    ★★★★½

  • AEW All Out 2020: The Buy-In

    ★★★½

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • Rose Matafeo: Horndog

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

    ★★★★

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

    ★★½

  • Unsolved Mysteries: Mystery on the Rooftop

    ★★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • Gambit: Playing for Keeps

    ★★★½

  • You Monster

    ★★★