Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • Phantom of the Paradise

    ★★★★

  • Steins;Gate

    ★★★★★

  • ERASED

    ★★★★

  • Silenced

    ½

  • Three Colors: Red

    ★★★★

  • Macario

    ★★★★★

  • The Big City

    ★★★★

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★½

  • Day of Wrath

    ★★★★★

  • Ritual

    ★★★★

  • Yuni

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★

  • Barber's Tales

    ★★★★½

  • Wings of Desire

    ★★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★½

  • Flee

    ★★★★★