Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Living

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½