Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Fiona

    ★★★

  • Viking Wolf

    ★★

  • Re/Member

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • God's Crooked Lines

  • Lou

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ½

  • Sick

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Blonde

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Route 10

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • Groot's First Steps

  • The Little Guy

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

  • Close

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Witch Hunt

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Moon Knight

  • All Hail

    ★★