Bethany has logged 23 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Anywhere but Here

Anywhere but Here

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Landline

Landline

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
About Time

About Time

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Frankie and Johnny

Frankie and Johnny

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Keepers

The Keepers

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Haunted Mansion

The Haunted Mansion

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Gemini

Gemini

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Eve's Bayou

Eve's Bayou

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lucky

Lucky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Trial by Media

Trial by Media

2020
×
★★★½
Edit this entry  
15
Rocks

Rocks

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
To Die For

To Die For

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rosemary's Baby

Rosemary's Baby

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
My Salinger Year

My Salinger Year

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Garden State

Garden State

2004
×
Read the review Edit this entry  
06
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
How to Fix a Drug Scandal

How to Fix a Drug Scandal

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry