Bethany has logged 29 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Time

Time

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Period. End of Sentence.

Period. End of Sentence.

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Craft

The Craft

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Diana: In Her Own Words

Diana: In Her Own Words

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Funny Face

Funny Face

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Feminists: What Were They Thinking?

Feminists: What Were They Thinking?

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Tramps

Tramps

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Shame

Shame

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Casting JonBenet

Casting JonBenet

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bachelorette

Bachelorette

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Paradise Hills

Paradise Hills

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Time of Day

Time of Day

2018
×
★★
Edit this entry  
13
Holidate

Holidate

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blame

Blame

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Plus One

Plus One

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Music and Lyrics

Music and Lyrics

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Le Bonheur

Le Bonheur

1965
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ted Bundy: Falling for a Killer

Ted Bundy: Falling for a Killer

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dick

Dick

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry