Sort by
  • Hidden Exposure

    ★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • Call Me Kate

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★½

  • Clock

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Reality

    ★★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Maybe I Do

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Bed Rest

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • George & Tammy

    ★★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • The Inhabitant

    ★★

  • A Friend of the Family

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Prince Andrew: Banished

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sins of Our Mother

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wildflower

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★★½

  • Sick

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Baby Ruby

    ★★