Sort by
  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The March on Rome

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • Sergio Leone: The Italian Who Invented America

    ★★★★★

  • World War III

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • New Religion

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Metallica: Live at NOS Alive Festival 2022

    ★★★★★

  • Lynch/Oz

    ★★★★★

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • Broker

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Studio 666

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Navalny

    ★★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Lone Wolf

    ★★★★

  • Superheroes

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Irregular

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Memoria

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Last Victim

    ★★★★½

  • America Latina

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★★

  • Dune

    ★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Power of the Dog

  • King Richard

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Vortex

    ★★★★★

  • France

    ★★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • A Hero

    ★★★★½