Sort by
  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Treason

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Strange World

    ★½

  • Suzume

    ★★★★

  • SAS Rogue Heroes

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Santa Evita: The Journey Behind the Scenes

    ★★★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Santa Evita

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Mike Mignola: Drawing Monsters

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Men

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Warsha

    ★★★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Solar Opposites Holiday Special

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★