Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Devotion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½