Sort by
  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Vice

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Gifted

    ★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Fences

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • 13th

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Your Name.

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Sausage Party

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • The Age of Adaline

    ★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • The Maze Runner

    ★★½

  • Barbie and the Secret Door

    ½

  • The Hundred-Foot Journey

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Jersey Boys

    ½

  • Maleficent

    ★★★

  • The Fault in Our Stars

    ★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★½

  • The Babadook

    ★★★½

  • Jack Ryan: Shadow Recruit

    ★★★

  • American Hustle

    ★★★

  • Frozen

    ★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★

  • The Conjuring

    ★½

  • The Internship

    ★½

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★½

  • Barbie in the Pink Shoes

    ★★★½

  • Very Good Girls

    ★½

  • Les Misérables

    ★★★★

  • Lincoln

    ★★★★

  • Barbie: The Princess & The Popstar

  • Anna Karenina

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★½

  • Brave

    ★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Barbie in A Mermaid Tale 2

    ★½

  • The Vow

    ★★

  • The Woman in Black

    ★★½

  • The Cabin in the Woods

    ½