Sort by

Ben has logged 10 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Incantation

Incantation

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Grease

Grease

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
On the Count of Three

On the Count of Three

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Possum

Possum

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jackie Brown

Jackie Brown

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry