Sort by

BennyMzn has logged 28 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Flashback

Flashback

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Superdeep

The Superdeep

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Halloween

Halloween

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal

Mortal

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Becky

Becky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Hard Day

A Hard Day

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Dustwalker

The Dustwalker

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
19
The Guilty

The Guilty

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love

Love

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Titane

Titane

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Battle Royale

Battle Royale

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Battle Drone

Battle Drone

2018
×
Read the review Edit this entry  
13
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Tunnel

The Tunnel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Incendies

Incendies

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Broken Arrow

Broken Arrow

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Rookies

The Rookies

2019
×
Read the review Edit this entry