ben has logged 11 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Come and See

Come and See

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mikey and Nicky

Mikey and Nicky

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Punishment Park

Punishment Park

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Others

The Others

2001
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Dark Water

Dark Water

2002
×
★★
Read the review Edit this entry