Sort by
  • Silent Night

    ★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Genie

    ★★

  • Leo

    ★★★

  • Best. Christmas. Ever!

    ½

  • The Iron Claw

  • Wish

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • What Happens Later

    ★★½

  • Locked In

    ★★

  • Wingwomen

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • The End We Start From

    ★★★½

  • Sorry/Not Sorry

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★

  • Lee

    ★★½

  • Close to You

    ★★½

  • Sing Sing

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Wicked Little Letters

    ★½

  • One Life

    ★★★½

  • Mother, Couch

    ★★½

  • American Fiction

    ★★½

  • We Grown Now

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★★★

  • Finestkind

    ★★★

  • Backspot

    ★½

  • Reptile

    ★★½

  • The Critic

    ★★★

  • North Star

    ★★

  • I Don't Know Who You Are

    ★★

  • Origin

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • Daddio

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • American Symphony

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Mission

    ★★★

  • Rustin

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • Retribution

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★