Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

    ★★★

  • The Night Logan Woke Up

    ★★★★½

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Inside Man

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Emily

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • That's Amor

  • Clerks III

    ★★

  • Shark Side of the Moon

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★