Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Bill Russell: Legend

    ★★★★★

  • You People

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Welcome to the Club

    ★½

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★½

  • Ben Stokes: Phoenix from the Ashes

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★★

  • Save the Cinema

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★