Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Your Place or Mine

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Bravo, Burkina!

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Where Is the Lie?

  • Shortcomings

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Girl

    ★★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

  • Jamojaya

    ★½

  • Slow

    ★★★★

  • The Eternal Memory

  • Cat Person

    ★★½

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Bad Behaviour

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Divinity

    ★★½

  • Animalia

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

  • Fair Play

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Gary Screams for You

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★½

  • The Red Suitcase

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Lollygag

  • Nope

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • An Irish Goodbye

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

  • Navalny

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • Aftershock

  • Dual

    ★★★

  • Riotsville, USA

  • Watcher

    ★★★

  • Breaking

    ★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Ivalu

  • 2702 Cypress

    ★★★★★