Ben has logged 18 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Flightplan

Flightplan

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Black Widow

Black Widow

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
What's Love Got To Do With It

What's Love Got To Do With It

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Grosse Pointe Blank

Grosse Pointe Blank

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
White Men Can't Jump

White Men Can't Jump

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
High Fidelity

High Fidelity

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Carnal Knowledge

Carnal Knowledge

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
My Boyfriend's Back

My Boyfriend's Back

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Slums of Beverly Hills

Slums of Beverly Hills

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Cinderella

Cinderella

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
06
ABBA: The Movie

ABBA: The Movie

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Overboard

Overboard

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry