Sort by
  • Boston Strangler

    ★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★