Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Uncle Sleazo's Toxic and Terrifying T.V. Hour

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Catcall: Omega Violence

    ★★★★

  • Celestial Being

    ★★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • CarousHELL The 2nd

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • After Blue

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The Sadness

    ★★★★½

  • Dusty II: Rusty's Revenge

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Variant

    ★★★★

  • Junky

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Queen of Black Magic

    ★★★★

  • Weedjies: Halloweed Night

    ★★★

  • The Beach House

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Catcall

    ★★★★

  • Porno

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • A Karate Christmas Miracle

    ★★★½

  • Masked Mutilator

    ★★½

  • Bliss

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Bloodline

    ★★½

  • Halloween

    ★★

  • Santa Jaws

    ★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★½

  • Luz

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Difficulty Breathing

    ★★★★

  • The Wild Boys

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Pool Party Massacre

    ★★★

  • Dusty

    ★★★★

  • Jungle Trap

    ★★★½

  • Better Watch Out

    ★★★

  • CarousHELL

    ★★★★

  • Krampus

    ★★★½

  • Shark Exorcist

    ★★½

  • The Human Centipede 3 (Final Sequence)

    ★★★★

  • Saint Bernard

    ★★★★

  • Unlucky Charms

    ★★★

  • Evil Dead

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Piranha 3DD

    ★★★½

  • Love on a Leash

    ★★★★

  • Piranha 3D

    ★★★½

  • No Reason

    ★★★

  • Hobgoblins 2

    ★★★

  • The House of the Devil

    ★★★★

  • Best Worst Movie

    ★★★★

  • Friday the 13th

    ★★★

  • Dead Snow

    ★★★½

  • The Children

    ★★★½

  • Let the Right One In

    ★★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★½

  • Cemetery Gates

    ★★★

  • The Gingerdead Man

    ★★

  • Santa's Slay

    ★★★

  • Dangerous Men

    ★★★★

  • Land of the Dead

    ★★★½