Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Watcher

    ★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Smile

    ★½

  • Glass Onion

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★½

  • The Northman

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Runner

  • Fresh

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Black Phone

  • The Many Saints of Newark

    ½

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • The Hand of God

    ★½

  • The Power of the Dog

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Novice

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Together Together

    ★★½

  • Strawberry Mansion

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Fatal Affair

  • Hamilton

    ★★

  • Coming Out

  • Dangerous Lies

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Banker

    ★★