Stephen has logged 15 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Voices from Beyond

Voices from Beyond

1991
×
★★★
Edit this entry  
27
Night of the Zombies

Night of the Zombies

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
There Is No Authority But Yourself

There Is No Authority But Yourself

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Tim and Eric's Billion Dollar Movie

Tim and Eric's Billion Dollar Movie

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Dead & Buried

Dead & Buried

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Shiver of the Vampires

The Shiver of the Vampires

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Christine

Christine

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
David Brent: Life on the Road

David Brent: Life on the Road

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Combat Shock

Combat Shock

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Queens Of Evil

Queens Of Evil

1970
×
★★★★
Edit this entry  
04
Inferno

Inferno

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Toxic Avenger Part II

The Toxic Avenger Part II

1989
×
Read the review Edit this entry  
03
The New Barbarians

The New Barbarians

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry