Sort by
  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Who Is America?

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • The Villainess

    ★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Sing

    ★★★

  • La La Land

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Personal Shopper

    ★★

  • Baaghi

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★

  • Paranormal Activity: The Ghost Dimension

  • Inside Out

    ★★★★

  • Sicario

    ★★★

  • Tag

    ★★

  • Miss Hokusai

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Furious 7

    ★★★★

  • The Case of Hana & Alice

    ★★★★★

  • The Interview

    ★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★

  • Sabotage

    ★½

  • Kumiko, the Treasure Hunter

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • My Prairie Home

    ★★★½

  • Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: Rebellion

    ★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • Pacific Rim

    ★★★½

  • World War Z

  • This Is the End

    ★★★★

  • The Hangover Part III

    ★★

  • Slaughter Nick for President

    ★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★½

  • The Conjuring

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★½

  • Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony

  • Wreck-It Ralph

    ★★

  • Resident Evil: Retribution

    ★★★

  • The Expendables 2

    ★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★

  • Phone Swap

    ★★★

  • Chronicle

    ★★★

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • The Raid

    ★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★½

  • Drive

    ★★★★